UAB "Dujonsta"

Nuo idėjos iki profesionalaus ir kokybiško įgyvendinimo...

UAB "Dujonsta,   

savo veiklą pradėjo 2017 metų birželio mėnesį. Šiuo metu UAB  "DUJONSTA" jungia atsakingų ir kvalifikuotų specialistų komanda, kuri profesionaliai ir lanksčiai pasiruošusi atlikti įvairius darbus visoje Lietuvoje.  

Pagrindinė įmonės veikla  – inžinerinių tinklų statyba (dujos, nuotekos, vanduo), dujinių katilų pardavimas, bei montavimas.

Siekiame  užtikrinti kūrybišką ir geranorišką darbo aplinką. Atsižvelgiant į kliento poreikius, pasiūlyti optimaliausius sprendimus nuo idėjos iki profesionalaus ir kokybiško projekto įgyvendinimo, maksimaliai tenkinančią kliento lūkesčius ir poreikius, ugdyti tarpusavio santykius su klientais, užsakovais ir didinti klientų pasitikėjimą įmone.

Vertiname  klientą, siekiame suprasti jo norus ir tikslus. Vertiname saugų bei ekologišką požiūrį į pažangias technines naujoves ir darbo metodus. Savo darbuotojus, įtraukdami į aplinkosauginę veiklą, ugdant požiūrį į švarią aplinką. Mes vertiname kokybišką darbą.

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Stipriausi Lietuvoje 2019 metais!


UAB "Dujonsta" 2019 metais  atsakingai vykdžiusi savo finansinius įsipareigojimus, ir su gera įmonės mokėjimų istorija, bei aukštu kredito reitingu lėmė, kad šiemet, UAB "'Dujonsta", atitinka visus kriterijus būri STIPRIUASIAIS LIETUVOJE!

Ačiū, kad renkatės UAB "Dujonsta", vienus stipriuasius Lietuvoje 2019 m.,  viskas dėl Jūsų ir Jums.